Debrecen - Ráfáztak a mozgássérült parkolót jogtalanul használók

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív
 

A debreceni járőrök egy nap alatt öt járművezetőt értek tetten, akik jogosulatlanul használtak fel mozgássérült személyek részére kiállított parkoló kártyákat.

mozgasserultparkolopolice

 

 A rendőrök 2018. szeptember 4-én összesen öt gépjárművezetővel szemben intézkedtek, akik más nevére kiállított mozgáskorlátozott igazolvánnyal parkoltak Debrecen belvárosában, a Piac utcán, a Kálvin illetve a Petőfi téren. A járőrök a 36, 38, 39 és 47 éves férfiakat, valamint a 60 éves nőt előállították a Debreceni Rendőrkapitányságra. Velük szemben közokirat-hamisítás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás. A rendőrök az igazolványokat lefoglalták.

2018.09.05.

Forrás: debreceninap.hu

Asics Onitsuka Tiger